תפריט סגור

אלטיזכן

זקוקים לשירותי אלטיזכן? לפינוי מיידי של חפצים ישנים מהבית? קיבלתם נכס בירושה ואין לכם את הזמן לעסוק בפינוי החפצים אשר בו? אנחנו הכתובת שלכם לפינוי דירות, ירושות, עזבונות ועוד. הצוות שלנו לרשותכם בשירותי פינוי מכל סוג.

אלטיזכן

זקוקים לשירותי אלטיזכן במיידי?
התקשרו עכשיו:

אלטיזכן או אלטעזאכן שפירושו באידיש דברים ישנים, אלטעזאכןהפך לשם שמזוהה עם רוכלים שקנו או מכרו רכוש ישן מסוגים שונים. כיום נדיר יותר לפגוש ברוכלים העוסקים במקצוע של אלטיזכן, אך בעבר היה נפוץ המראה של עגלון שבמקצועו היה רוכש ומוכר חפצים ישנים ברחובות העיר ומשמיע את הקריאה המוכרת "אני אלטזעאכן, קונה ומוכר מציאות, עתיקות, רהיטים!"

יתרונותיו וייחודו של אלטיזכן

אנשים שהיו מעוניינים למסור או למכור היו פונים אל אלטיזאכן בכדי שייקח אותו מהם ואילו אחרים פנו אליו בכדי לקנות רכוש בזול. בכך למעשה הרוכל של אלטיזאכן היווה מעין שירות מסורתי של פינוי דירות מרהיטים ופריטים שאין בהם שימוש בצורה נוחה, מהירה וזולה. למעשה המראה של אנשים שרצים אחרי אלטעזאכן שעובר ברחוב בכדי לא לפספס אותו היה שכיח, אחרי הכול הוא העניק להם את האפשרות להיפטר מחפצים מיותרים ממש מתחת לביתם ללא צורך בתשלום על הובלה או בטרחה של פינוי החפצים הישנים בעצמם.

רבים בטח חושבים לעצמם איזה פתרון נהדר זה היה! לו רק היה אלטעזאכן מספר טלפון, היה אפשר כבר להיפטר מהרהיטים הישנים שתופסים מקום בדירה… כיום קיימות אפשרויות שונות המציעות שירותים דומים לאלו של אלטיזאכן שכוללים פינוי בחינם של דירות, רהיטים ישנים, עזבונות ומחסנים. שירותים אלו גם לעתים מציעים לרכוש את תכולת הדירה או מתווכים במכירתם לקונים המעוניינים למשל לקנות רהיטים משומשים.

שירותים נוספים: פינוי דירה בתל אביב , פינוי דירה בהרצליה , פינוי דירה במרכז

דילוג לתוכן