תפריט סגור

פינוי מקלטים

זקוקים לפינוי מיידי של חפצים מהמקלט? קיבלתם נכס בירושה ואין לכם את הזמן לעסוק בפינוי החפצים אשר בו? אנחנו הכתובת שלכם לפינוי דירות, ירושות, עזבונות ועוד. הצוות שלנו לרשותכם בשירותי פינוי מכל סוג.

פינוי מקלטים

זקוקים לפינוי דירה מיידי? התקשרו עכשיו:

במהלך השנים מאוחסנים במקלטים פריטים רבים על ידי דיירים שלעתים עזבו או משאירים את רכושם במקום למרות שאינו לו שימוש. כתוצאה מכך במקלטים מצטבר לכלוך ואבק רב, לצד עומס של פריטים שחוסם את המרחב ובעקבותיו לא ניתן להיכנס והוא הופך ללא נגיש ולא שמיש. זאת למרות שמטרתו של המקלט להוות מקום מוגן לשעת חירום ואף קיים חוק למצב שבו נשלחת לרשויות המקומיות הוראה המחייבת את הדיירים על פינוי מקלטים פיקוד העורף במידת הצורך.פינוי מקלט

יתרונות השירות של פינוי וניקוי מקלטים

השירות של פינוי וניקוי מקלטים הינו יעיל במיוחד למעוניינים לפנות את חדר המקלט במהירות בכדי להחזירו לשימוש תקין. שירות זה חוסך את ההתעסקות שבהובלת הרכוש הרב המצוי במקלט לתרומה או למכירה וגם את ניקוי המקלט שלוקח זמן רב וכרוך בעלויות של שירותי ניקיון.

לכן, אל תחכו ותמצאו את עצמכם שבו אתם נדרשים לבצע פינוי מקלטים מפיקוד העורף ובדקו אלו מהחפצים הינכם מעוניינים לשמור או לפנות מהמקלט בכדי להתארגן בצורה נוחה ובטוחה.

שירותים נוספים: פינוי דירה בראשון לציון , פינוי דירה ברחובות , פינוי דירה ביבנה

דילוג לתוכן