תפריט סגור

פינוי דירה בחינם

זקוקים לפינוי מיידי של חפצים ישנים מהבית? קיבלתם נכס בירושה ואין לכם את הזמן לעסוק בפינוי החפצים אשר בו? אנחנו הכתובת שלכם לפינוי דירות, ירושות, עזבונות ועוד. הצוות שלנו לרשותכם בשירותי פינוי מכל סוג.

פינוי דירה בחינם

זקוקים לפינוי דירה מיידי? התקשרו עכשיו:

מעבר הדירה נתפס כתהליך יקר, מסורבל וממושך שעלויותיו יכולות להגיע לסכומים גבוהים, בעקבות הצורך בשכירת השירותים של חברת הובלות, ניקוי ופינוי הדירה. זאת מכיוון לעתים קרובות מתגלה בדירה רכוש שהדיירים אינם מעוניינים לקחת עימם למקום מגוריהם החדש ועל כן צריך לפנותו. לכן כדאי לפנות לשירות המציע פינוי של תכולת הדירה בחינם שהופך את התהליך לפשוט וזול!

שירות פינוי תכולת דירה בחינם: האומנם?

פינוי דירות בחינםישנו שירות של פינוי דירות בחינם החוסך את עלויות האריזה וההובלה. כמובן שהמחשבה הראשונה שעולה הינה שאין דבר כזה חינם! במקרה זה קבלת הרכוש המצוי בתכולת הדירה מהווה את התמורה לעבודת הפינוי של נותני השירות שיכולים לבחור לקחת ממנה חפצים שנתפסים על ידם כבעלי ערך.
אבל אנו מעוניינים להשאיר או למכור חלק מהחפצים!

אל חשש! קיימת הבנה שייתכן ותהיו מעוניינים לשמור על חלק מהחפצים שהינם בעלי ערך רגשי עבורכם או למכור כאלו שהינם בעלי כספי גבוה. במהלך התיאום מול נותני השירות של פינוי דירות בחינם עשו רשימה מסודרת של כל הפריטים המצויים בתכולת הדירה וציינו בתוכה פריטים שהינם בעלי חשיבות מיוחדת עבורכם ואתם מעוניינים להשאירם. פרטו את המחיר שאתם מעוניינים לקבל על הרכוש שברצונכם למכור, מכיוון שייתכן כי נותני השירות יהיו מעוניינים לרכוש אותו או יסייעו לכם למצוא קונה שמעוניין בו.

אמון ומקצועיות

בעת בחירה בשירות של פינוי דירה בדקו את ההמלצות, התרשמו מהוותק של העסק ושוחחו עם נותן השירות לגבי התהליך. הבירורים והשאלות לפני ובמסגרת תהליך פינוי הדירה בחינם מסייעים לעשותו באופן מקצועי, אמין ומהיר. כך שבמידה שישנם דברים שאינם ברורים לכם, הרגישו חופשי להעלותם בשיחה בכדי שתוכל לקבל את שירות פינוי דירה בחינם בצורה הטובה ביותר.

דילוג לתוכן