תפריט סגור

קונה מקררים לא תקינים

זקוקים לפינוי של מקרר או של חפצים ישנים מהבית? קיבלתם נכס בירושה ואין לכם את הזמן לעסוק בפינוי החפצים אשר בו? אנחנו הכתובת שלכם לפינוי דירות, ירושות, עזבונות ועוד. הצוות שלנו לרשותכם בשירותי פינוי מכל סוג.

פינוי מקרר ישן

זקוקים לפינוי דירה מיידי? התקשרו עכשיו:

מחפשים קונה מקררים ישנים ?

שוב המקרר שלכם עושה בעיות ? לפני שאתם רצים לקנות חדש כדאי שתחשבו מה תרצו לעשות במקרר הישן שלכם.

פינוי מקרר ישן

בשנת 2012 יצא חוק המחייב את החנויות המספקות ציוד אלקטרוני גדול, כמו מכונות כביסה מקררים ועוד מכשירים רבים ושונים, לספק גם שירות של פינוי מוצר אלקטרוני דומה למכשיר שנרכש בכמות או במשקל, כלומר, החוק קבע שלקוח הקונה מקרר יהיה זכאים לשירות פינוי של המקרר הישן שלו בלבד בחינם מספק הסחורה (אבל לא תוכלו לבקש פינוי של מכונת הכביסה ).

נכון להיום, לא כל העסקים באמת יספקו לכם את השירות למרות שהם חייבים על פי חוק, וינסו להתחמק מביצוע העבודה הזו שאינה יותר ממטרד עבורם. גם לכם כדאי לשקול לפני שתתחילו את המסע הבירוקרטי לעמוד על זכויותיכם אלו, מכיוון והנה לפניכם אפשריות טובות יותר למכירה תרומה או פינוי מקרר חינם

קניית מקררים משומשים

קונה מקרריםישנם לא מעט עסקים אשר קונים מקררים ישנים, תוכלו להציע את המקרר שלכם למכירה ובמידה והעסק מעוניין לקנות את המקרר שלכם תוכלו להרוויח לא מעט מזומנים, ובנוסף הם גם יפנו את המקרר הישן שלכם בחינם.

עסק המומחה בקניית מקררים יד שניה יאבחן את מצב המקרר יעריך את שווי של המקרר ואתם תחליטו אם מתאים לכם או לא. היתרון בפנייה לעסק כזה הוא העמידה בלוחות זמנים , מהירות הפינוי ותשלום בטוח.

אפשרות נוספת למכירת מקררים היא באופן עצמאי אך רצוי שתהיו מוכנים ללא מעט טלפונים ותתכוננו לבצע משא ומתן, אה… וגם להמתין לא מעט בבית לאנשים פרטיים ששכחו שקבעו אתכם.

בדיוק מהסיבות האלו לרוב משתלם יותר להזמין את שירותיו של מי שקונה מקררים משומשים – טלפון אחד והעניין נפתר !

פינוי מקררים בחינם

ישנם עסקים אשר פינוי מקררים ישנים זו המומחיות שלהם והם מתקנים את מקררים ומוכרים אותם, אך ישנם גם כאלה התורמים את המקררים לנזקקים ועמותות. כך או כך, לא מעט צוותים ישמחו לתת לכם שירות פינוי מקרר ישן בחינם והם כבר ימצאו לו שימוש הולם.

נכון שאתם לא תרוויחו מהעסקה הזו, אבל לפחות לא תאלצו לשלם על פינוי המקרר המשומש שלכם.

למה רצוי לפנות ציוד ישן מהבית

יש אנשים שנקשרים לחפצים או פשוט מסרבים לזרוק מוצרים מהבית וכך כל רכישה מעמיסה עוד ועוד על ביתם עד שלא ניתן לדרוך על הרצפה. תופעה מוכרת זו של אגרנות עשויה לגרום אי נוחות עבור האדם ובני משפחתו, לכן חשוב מדי כמה זמן לפנות כמה שיותר על מנת לאפשר תנאי מחייה נורמליים ותקינים.

חברות ההובלות לרוב יציעו לכם קניית מקררים ישנים ואפילו יוכלו להציע לכם פינוי התכולה בתמורה לסכום כספי אם מדובר ברכוש בעל ערך, מחפשים מי קונה מקררים יד שניה? פנו למומחים.

תחומים נוספים רלוונטיים לדף זה: קונה מקררים מקולקלים, מקררים יד שניה למכירה , קונה מקררים לא תקינים עד בית הלקוח

שירותים נוספים: קונה תכולת דירה , קניית עזבונות , קניית עתיקות

דילוג לתוכן